10. výročie LuSaKa

21.01.2012 sme sa úspešne stretli v našom útulnom KD v Lukáčovciach a pripravili sme pre naše manželky a ratolesti príjemné posedenie pri príležitosti 10 rokov od založenia LuSaKa.
O parádne menu sme sa postarali osobne – veď sme si chceli uctiť našich najväčších fanúšikov a podporovateľov – naše rodiny. Po slzy von tlačiacom príhovore Martina Bullu k manželkám a deťom sme niečo popapali, popili, podebatovali, niektorí poumývali riad a v pokoji sme sa o 24:00 vybrali domov. Prečo tak skoro?
Na druhý deň – v nedeľu 22.01.2012 slúžil náš pán farár a priateľ Marián sv.omšu, ktorú obetoval za nás, členov tejto, ako Maroš Šelma hovorí, Country gospelovej kapely. Bola to pre nás veľká česť a pocta. Naše manželky sa tiež podieľali pri tejto slávnosti a to nesením obetných darov. Nakoniec fotografie sú dôkazom (na zobrazene stačí kliknúť SEM)
Chcem sa za všetkých – všetkým našim kamarátom, priaznivcom, rodinným príslušníkom poďakovať za všetko čo pre nás robia.
Druhé veľké ďakujem patrí všetkým členom. Trávime spolu dosť času už nejaký ten piatok, resp. nedeľu  – prežili sme spolu veľmi veľa pekného, vtipného, miestami napätého, ale som veľmi rád, že máme svoje smerovanie a že týmto spôsobom dokážeme využívať dar, ktorý sme od Boha dostali.
A nakoniec tomu najdôležitejšiemu: chcem Ti Bože za nás poďakovať. To, že si nás dal takto dokopy je pre nás veľký dar. Verím, že ho využívame správne a že to ešte nejaký ten čas spolu všetci potiahneme.

ĎAKUJEME!!!

Tento obsah bol zaradený v Novinky a označkovaný ako , . Zálohujte si trvalý odkaz.